Instalacja gazowa Renault Megane 2019

Przeprowadziliśmy montaż instalacji gazowej nowej generacji BRC Sequent Maestro z dodatkową lubryfikacją, dedykowanej do silnika Renault Megane 1,3 TCEe160 o mocy 117 kW, wyprodukowanego w 2019 roku, z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

Zbiornik gazowy o pojemności 55 litrów został umieszczony w samochodzie w dogodnym miejscu, tak aby nie ograniczać przestrzeni bagażowej. Przełącznik gazu znajduje się w panelu centralnym, co umożliwia łatwe przełączanie między paliwami. Wlew paliwa LPG umieszczony został pod klapką wlewu benzyny

Nasza ekipa posiada wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji LPG, dzięki czemu możemy zagwarantować, że wykonaliśmy pracę z najwyższą starannością i dokładnością, zgodnie z najnowszymi normami i standardami bezpieczeństwa.

Korzystanie z gazu LPG jako alternatywy dla tradycyjnych paliw to oszczędność na kosztach paliwa, ponieważ cena gazu LPG jest zwykle znacznie niższa niż benzyny lub oleju napędowego. Silnik pracujący na gazie LPG jest bardziej ekologiczny i przyjazny dla środowiska, ze względu na niższy poziom emisji szkodliwych substancji. Dodatkowo, wykorzystanie gazu LPG może również przedłużyć żywotność silnika i układu napędowego pojazdu, co przekłada się na niższe koszty utrzymania pojazdu.

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się kompleksowymi usługami montażu, serwisu i naprawy instalacji gazowych do samochodów osobowych i ciężarowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z naszym portfolio projektów.

Realizacja Warsztat samochowowy - Karat

Jesteśmy bardzo dobrze rozwiniętym samodzielnym serwisem samochodowym świadczącym szereg usług związanych z eksploatacją i utrzymaniem pojazdów, a także kompleksową ich naprawą.