Samochodowe instalacje gazowe LPG

Zajmujemy się profesjonalnym montażem instalacji gazowych do samochodów osobowych wszystkich typów. Od początku swojej działalności postawilismy na jakość wykonywanych instalacji. Dzięki wieloletniej praktyce jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Opieramy się na sprawdzonych instalacjach włoskiej firmy BRC co daje nam i Tobie gwarancję niezawodności. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji BRC. Obecnie firma spełnia wymagania odnośnie podmiotów dokonujących adaptacji pojazdów na zasilanie gazem skroplonym propan-butan i jest upoważniona do wystawiania „Świadectwa homologacji montażu„. W chwili obecnej montowane przez nas samochodowe instalacje gazowe mogą być instalowane w prawie każdym produkowanym układzie wtrysku benzyny.

Gdzie można instalować gaz?

Jaguar w gazie

Oferujemy wysoką jakość montażu oraz estetykę wykonania w konkurencyjnych cenach, profesjonalny serwis instalacji różnych firm, regulację i sprawdzenie szczelności instalacji. Zbiorniki z gazem są montowane w miejscach gdzie nie przeszkadzają w użytkowaniu samochodu: w miejscu koła zapasowego lub bagażniku. Doświadczony zespół naszych monterów gwarantuje szybką i solidną usługę. Jesteśmy przedstawicielem firmy CZAKRAM. Montujemy sprawdzone zbiorniki firmy Stako. Nasze instalacje posiadają 2 lata gwarancji.

Technologie auto-gazu

Realizujemy instalacje gazowe większości systemów BRC

Instalacje mieszalnikowe II generacji oraz Instalacje wtrysku gazu IV generacji.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty czy technologii, które wykorzystujemy, prosimy o kontakt.
Jesteśmy w stanie zamontować instalację gazową do:

  • samochodów z zasilaniem gaźnikowym,
  • samochodów z jednopunktowym wtryskiem paliwa,
  • samochodów z wielopunktowym wtryskiem paliwa,
  • samochodów z sekwencyjnym wtryskiem paliwa.
Zobacz realizacje Zobacz cennik

Instalacje gazowe
do samochodów z wtryskiem bezpośrednim

Lista systemów instalacji gazowych dla silników z bezpośrednim wtryskiem
Zawoli BRC

Zadzwoń teraz! Tel: 501 798 630

Jaki jest koszt instalacji gazowej?

Na rynku ceny są bardzo zróżnicowane. Nie da się jednoznacznie stwierdzić ile wyniesie dana usługa. Jako, iż oferujemy państwu instalacje mieszalnikowe II generacji oraz instalacje wtrysku gazu IV generacji wahać się one będą od 1300-5200 złotych. Wykonywany przez nas montaż cechuje wysoka jakość oraz estytyka. Prowadzimy liczne realizacje. W naszych rękach znalazł się między innymi Hummer H3, Citroën C5, Mercury Mariner oraz Lexus RX330.
cenniku znaleźć mogą państwo dokładne informacje o wykonywanej usłudze i jej dokładnej cenie. Biorąc pod uwagę średnie dane statystyczne koszt inwestycji w instalację gazową lpg zwraca się w okresie od 5 miesięcy do 1 roku. Zapraszamy do zapoznania się z cenami oraz zapraszamy do obliczenia zwrotu inwestycji oraz oszczędności w kolejnych miesiącach na poniższym kalkulatorze. Szybkość zwrotu inwestycji zależy od sposobu eksploatacji oraz parametrów Państwa samochodu.

Kalkulator oszczędności na gazie LPG

Zobacz jak szybko może zwrócić się twoja inwestycja