Diagnostyka

Diagnostyka za pomocą diagnoskopów

VCDS (grupa VW)

Program VCDS® w połączeniu z nowoczesnymi interfejsami, zaprojektowanymi specjalnie z myślą o tym właśnie oprogramowaniu, jest kompatybilny ze wszystkimi pojazdami z grupy VAG – od najstarszych aż po najnowsze modele wyprodukowane w 2016 roku. Dodatkowo oprogramowanie VCDS® posiada zaimplementowany skaner OBD-II, dzięki któremu możliwa jest też diagnostyka pojazdów innych marek.

CARMAN SCAN (USA, JAPONIA)

Tester do diagnostyki samochodów. Najlepszy diagnoskop do analizy pojazdów produkcji wschodniej np. Japońskich producentów oraz samochodów z USA.

GUTMAN MEGA MACS – 56

Dzięki cyfrowemu pomiarowi sprężania otrzymujemy błyskawicznie przydatne informacje dotyczące mechanicznego stanu silnika.

Po naciśnięciu na jedną z przejrzystych grafik, na interaktywnych schematach połączeń wyświetlają się wszystkie niezbędne parametry danego elementu konstrukcyjnego. W ten sposów naprawa jest jeszcze szybsza i skuteczniejsza.

Mega Macs 56 identyfikuje pojazdy za pomocą kodu VIN i daje konkretne wskazówki dotyczące położenia przyłączy diagnostycznych i elementow konstrukcyjnych oraz wszystkich czynności serwisowych w określonym pojeździe.

hgs-mm56-product