UWAGA! Serwis samochodowy i instalacji gazowych jest przeniesiony na ulicę Centralną 62 i 73a.
Ze względu na remont budynków na Politechnice Stacja Kontroli Pojazdów Karat na ul. Jana Pawła II zawiesza swoją działalność od 01.02.2020 do odwołania.

Diagnostyka

Diagnostyka za pomocą diagnoskopów

VCDS (grupa VW)

Program VCDS® w połączeniu z nowoczesnymi interfejsami, zaprojektowanymi specjalnie z myślą o tym właśnie oprogramowaniu, jest kompatybilny ze wszystkimi pojazdami z grupy VAG – od najstarszych aż po najnowsze modele wyprodukowane w 2016 roku. Dodatkowo oprogramowanie VCDS® posiada zaimplementowany skaner OBD-II, dzięki któremu możliwa jest też diagnostyka pojazdów innych marek.

CARMAN SCAN (USA, JAPONIA)

Tester do diagnostyki samochodów. Najlepszy diagnoskop do analizy pojazdów produkcji wschodniej np. Japońskich producentów oraz samochodów z USA.

GUTMAN MEGA MACS – 56

Dzięki cyfrowemu pomiarowi sprężania otrzymujemy błyskawicznie przydatne informacje dotyczące mechanicznego stanu silnika.

Po naciśnięciu na jedną z przejrzystych grafik, na interaktywnych schematach połączeń wyświetlają się wszystkie niezbędne parametry danego elementu konstrukcyjnego. W ten sposów naprawa jest jeszcze szybsza i skuteczniejsza.

Mega Macs 56 identyfikuje pojazdy za pomocą kodu VIN i daje konkretne wskazówki dotyczące położenia przyłączy diagnostycznych i elementow konstrukcyjnych oraz wszystkich czynności serwisowych w określonym pojeździe.

hgs-mm56-product