Instalacja gazowa LPG Mazda CX-5

Z przyjemnością informujemy, że przeprowadziliśmy montaż instalacji gazowej BRC SQ Maestro w samochodzie Mazda CX-5 2,5 Skyactiv-G o mocy 141 kW z wtryskiem bezpośrednim, wyprodukowanym w roku 2018. Dzięki naszej pracy ten samochód teraz może poruszać się nie tylko na benzynie, ale również na tańszym i bardziej ekologicznym paliwie jakim jest gaz LPG.

Wlew paliwa LPG umieszczony został pod klapką wlewu benzyny, co umożliwia łatwe i wygodne tankowanie. Nasza ekipa z dużym doświadczeniem w zakresie montażu instalacji gazowych dokonała prac z najwyższą starannością i dokładnością, zgodnie z najnowszymi normami i standardami bezpieczeństwa.

Korzystanie z gazu LPG to przede wszystkim oszczędność na kosztach paliwa. Cena gazu LPG jest zazwyczaj znacznie niższa niż benzyny lub oleju napędowego. Poza tym, silnik pracujący na LPG jest bardziej ekologiczny i przyjazny dla środowiska ze względu na niższy poziom emisji szkodliwych substancji. Warto również wspomnieć o większej wydajności silnika oraz dłuższej żywotności układu napędowego, co przekłada się na mniejsze koszty utrzymania pojazdu.

Instalacja BRC SQ Maestro, którą zastosowaliśmy w tym samochodzie, zapewnia nie tylko efektywne spalanie gazu LPG, ale również dodatkową lubrykację, która wpływa na wydłużenie żywotności silnika. Zbiornik, który zainstalowaliśmy to toroidalny z pojemnością 55 litrów.

Jeśli potrzebujesz pomocy w montażu instalacji LPG w swoim samochodzie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie montażu, serwisu i napraw instalacji gazowych do samochodów osobowych.

Realizacja Warsztat samochowowy - Karat

Jesteśmy bardzo dobrze rozwiniętym samodzielnym serwisem samochodowym świadczącym szereg usług związanych z eksploatacją i utrzymaniem pojazdów, a także kompleksową ich naprawą.