Instalacja gazowa w samochodzie Skoda Fabia 2022 1.0 70kW

Przeprowadziliśmy montaż instalacji gazowej nowej generacji BRC Sequent Maestro, dedykowanej do silnika trzycylindrowego (kod DKLD), w samochodzie Skoda Fabia 2022 z silnikiem o pojemności 1,0 l i mocy 70 kW oraz bezpośrednim wtryskiem paliwa. Ta praktyka była dla nas nie tylko profesjonalnym wyzwaniem, ale również szansą na zaprezentowanie korzyści, jakie niesie ze sobą stosowanie gazu jako paliwa do pojazdów.

Wlew gazu umieszczony został w bagażniku w miejscu koła zapasowego. Przełącznik pod kierownicą.

Nasza ekipa posiada bogate doświadczenie w zakresie montażu instalacji LPG, dzięki czemu możemy zagwarantować, że prace wykonaliśmy z najwyższą starannością i dokładnością, zgodnie z najnowszymi normami i standardami bezpieczeństwa.

Korzystanie z gazu LPG w samochodzie to przede wszystkim oszczędność na kosztach paliwa, ponieważ cena LPG jest zwykle znacznie niższa niż benzyny lub oleju napędowego. Ponadto, silnik pracujący na gazie LPG jest bardziej ekologiczny i przyjazny dla środowiska, ze względu na niższy poziom emisji szkodliwych substancji. Warto również wspomnieć o większej wydajności silnika oraz dłuższej żywotności układu napędowego, co przekłada się na mniejsze koszty utrzymania pojazdu.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie montażu, serwisu i napraw instalacji gazowych do samochodów osobowych i ciężarowych. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług, a także do zapoznania się z innymi projektami, które wykonaliśmy.

Realizacja Warsztat samochowowy - Karat

Jesteśmy bardzo dobrze rozwiniętym samodzielnym serwisem samochodowym świadczącym szereg usług związanych z eksploatacją i utrzymaniem pojazdów, a także kompleksową ich naprawą.