Toyota Yaris Cross 2022 instalacja gazowa

Przeprowadziliśmy montaż instalacji gazowej BRC SQ 32 w samochodzie Toyota Yaris Cross 2022 z silnikiem hybrydowym o pojemności 1,5 l i mocy 68 kW. Ta praktyka była dla nas nie tylko profesjonalnym wyzwaniem, ale również szansą na zaprezentowanie korzyści, jakie niesie ze sobą stosowanie gazu jako paliwa do pojazdów hybrydowych.

Wlew gazu umieszczony został pod klapką wlewu benzyny, co umożliwia łatwe i wygodne tankowanie paliwa. Instalacja BRC SQ 32 z zbiornikiem o pojemności 55l pozwala na dużą ilość przejechanych kilometrów na jednym tankowaniu.

Nasza ekipa posiada bogate doświadczenie w zakresie montażu instalacji LPG, dzięki czemu możemy zagwarantować, że prace wykonaliśmy z najwyższą starannością i dokładnością, zgodnie z najnowszymi normami i standardami bezpieczeństwa.

Korzystanie z gazu LPG w samochodzie hybrydowym to przede wszystkim oszczędność na kosztach paliwa, ponieważ cena LPG jest zwykle znacznie niższa niż benzyny lub oleju napędowego. Ponadto, silnik pracujący na gazie LPG jest bardziej ekologiczny i przyjazny dla środowiska, ze względu na niższy poziom emisji szkodliwych substancji. Warto również wspomnieć o większej wydajności silnika oraz dłuższej żywotności układu napędowego, co przekłada się na mniejsze koszty utrzymania pojazdu.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie montażu, serwisu i napraw instalacji gazowych do samochodów osobowych i ciężarowych. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług, a także do zapoznania się z innymi projektami, które wykonaliśmy.

Realizacja Warsztat samochowowy - Karat

Jesteśmy bardzo dobrze rozwiniętym samodzielnym serwisem samochodowym świadczącym szereg usług związanych z eksploatacją i utrzymaniem pojazdów, a także kompleksową ich naprawą.